REKLAMA
Znaleziono 2089 wyników
Drogeria dm z pierwszym sklepem w Warszawie i drugim w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Drogeria dm z pierwszym sklepem w Warszawie i drugim w Opolu
26 września drogeria dm otworzyła dwa swoje sklepy: debiutujący w stolicy sklep w Centrum Łopuszańska 22 oraz drugi w Opolu, przy ul. Budowlanych 48c. Jak zapowiada Marcin Detko, Dyrektor Obszaru Ekspansji dm w Polsce – jeszcze w tym roku kolejny sklep pojawi się w stolicy, tym razem w CH Targówek.
Podpisano umowę na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Podpisano umowę na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
W poniedziałek 30 czerwca Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK) podpisała umowę na budowę ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Wybuduje go firma SKANSKA z Warszawy. To jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku przez samorząd województwa i bardzo ważna arteria komunikacyjna powstająca w obszarze Wrocławia i aglomeracji wrocławskiej. Budowa całej trasy podzielona była na etapy.
Rusza nowa inwestycja TBS we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Rusza nowa inwestycja TBS we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
To pierwsza z sześciu inwestycji mieszkaniowych TBS Wrocław, w ramach których do 2028 r. Spółka chce wybudować blisko 860 mieszkań na wynajem. Wszystko dlatego, że zainteresowanie ofertą TBS Wrocław jest bardzo duże. Już dziś o jedno mieszkanie na wynajem od wrocławskiej Spółki ubiega się średnio ponad 30 chętnych.
Niemiecka sieć drogerie dm otwiera kolejny sklep we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka sieć drogerie dm otwiera kolejny sklep we Wrocławiu
Niemiecka sieć drogerie dm kontynuuje swoją ekspansję w Polsce iumacnia się na Dolnym Śląsku. Otwiera swój 15. sklep w województwie. Dokładnie wczwartek, 17 lipca o godzinie 9:30 dm zaprasza klientów do wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Mieszkańcy miasta chętnie odwiedzają sklepy tej marki. To zawsze doskonała okazja do zrobienia korzystnych zakupów i doświadczenia licznych atrakcji przygotowanych na tę okoliczność.
Miasto sprzedało jedną z najdroższych działek we Wrocławiu. Wiemy kto ją kupił i za ile!artykuł
Pokaż artykuł
Miasto sprzedało jedną z najdroższych działek we Wrocławiu. Wiemy kto ją kupił i za ile!
Gmina Wrocław sprzedała dużą, atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę mieszkaniową, wielorodzinną przy Osi Zachodniej (al. 11 Listopada), przedłużeniu obwodnicy Leśnicy. Niezabudowana nieruchomość znajduje się na osiedlu Złotniki.
Gigantyczna fabryka LG Energy Solution pod Wrocławiem ma kłopotyartykuł
Pokaż artykuł
Gigantyczna fabryka LG Energy Solution pod Wrocławiem ma kłopoty
Należąca do południowokoreańskiego koncernu LG fabryka akumulatorów EV w Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) pod Wrocławiem, ma kłopoty finansowe. Wynikają ze słabego popytu na samochody elektryczne. Co dalej z największą europejską fabrykę LG Energy Solution Wrocław?
[Wrocław-Kiełczów] Osada Agrestowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław-Kiełczów] Osada Agrestowa
Kiełczów, Suchy Dwór
Marina IIIinwestycja
Pokaż inwestycję
Marina III
Wrocław, Śródmieście
Armii Krajowej 46Ainwestycja
Pokaż inwestycję
Armii Krajowej 46A
Wrocław, Krzyki, Armii Krajowej 46a
PRZY LESIE Ville Slow Lifeinwestycja
Pokaż inwestycję
PRZY LESIE Ville Slow Life
Wrocław, Fabryczna, Komornicka
Accolade wzmacnia swoją pozycję na Podlasiu. Ponad 1000 nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Accolade wzmacnia swoją pozycję na Podlasiu. Ponad 1000 nowych miejsc pracy
Oddanie do użytku parku w Choroszczy, w powiecie białostockim, wzmacnia pozycję Accolade, jako największego inwestora w nowoczesną infrastrukturę w województwie podlaskim. Czeski inwestor zadebiutował w tym rejonie w 2018 r., inwestując w park przemysłowy w Białystoku.
W Gdańsku powstanie nowy, wielki prywatny akademik z częścią hotelową [WIZUALZIACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku powstanie nowy, wielki prywatny akademik z częścią hotelową [WIZUALZIACJE]
Właściciel cieszącego się ogromnym zainteresowaniem akademika i apartamentów pod marką Collegia zlokalizowanego przy ul. Sobieskiego w Gdańsku, rozpoczął budowę kolejnej inwestycji w Trójmieście. Nowopowstający kompleks łączący funkcję nowoczesnego domu studenckiego, hotelu oraz przestrzeni usługowej, realizowany jest przy głównej arterii Trójmiasta – Alei Grunwaldzkiej 239, naprzeciwko kampusu Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu WSB Merito Gdańsk.
W Gdańsku powstaje nowy, wielki, prywatny akademik [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku powstaje nowy, wielki, prywatny akademik [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Właściciel cieszącego się ogromnym zainteresowaniem akademika i apartamentów pod marką Collegia zlokalizowanego przy ul. Sobieskiego w Gdańsku, realizuje kolejną inwestycję w Trójmieście. Nowopowstający kompleks łączący funkcję nowoczesnego domu studenckiego, hotelu oraz przestrzeni usługowej, realizowany jest przy głównej arterii Trójmiasta – Alei Grunwaldzkiej 239, naprzeciwko kampusu Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu WSB Merito Gdańsk.
Rusza budowa nowego, wielkiego akademika w Gdańsku [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa nowego, wielkiego akademika w Gdańsku [WIZUALIZACJE]
Właściciel cieszącego się ogromnym zainteresowaniem akademika i apartamentów pod marką Collegia zlokalizowanego przy ul. Sobieskiego w Gdańsku, rozpoczął budowę kolejnej inwestycji w Trójmieście. Nowopowstający kompleks łączący funkcję nowoczesnego domu studenckiego, hotelu oraz przestrzeni usługowej, realizowany jest przy głównej arterii Trójmiasta – Alei Grunwaldzkiej 239, naprzeciwko kampusu Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu WSB Merito Gdańsk.
Wrocław: Co słychać na budowie największego i najnowocześniejszego Szpitala Onkologicznego w Polsce? [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Co słychać na budowie największego i najnowocześniejszego Szpitala Onkologicznego w Polsce? [FILM+ZDJĘCIA]
We Wrocławiu powstaje największy w Polsce szpital onkologiczny, który będzie także jednym z największych tego typu ośrodków w Europie. Nowoczesna placówka ma stać się kluczowym centrum leczenia nowotworów, oferując pacjentom kompleksową opiekę na najwyższym światowym poziomie. W ramach naszego najnowszego FILMU o inwestycjach w stolicy Dolnego Śląska, odwiedziliśmy plac budowy i porozmawialiśmy z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego, Panem Pawłem Gancarzem o tym wielkim i bardzo ważnym dla południowo-zachodniej części Polski (i okolic) projekcie.
Budowa wielkiego Nowego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu nabiera tempa. Widać już finalny kształt  inwestycji [FILM+ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Budowa wielkiego Nowego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu nabiera tempa. Widać już finalny kształt inwestycji [FILM+ZDJĘCIA]
Budowa nowej siedziby Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu wkracza w kolejny, zaawansowany etap. Na placu budowy widać wyraźny postęp, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz powstającego kompleksu, który już w 2027 r. przyjmie pierwszych Pacjentów.
Perspektywy rozwoju branży półprzewodników w Polsce [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Perspektywy rozwoju branży półprzewodników w Polsce [RAPORT]
Na przestrzeni ostatnich kilku lat Polska stała się największym eksporterem baterii samochodowych w Unii Europejskiej. Czy taka sama szansa stoi przed przemysłem półprzewodników?
Aglomeracja Wrocławska: Bosch zwiększy zatrudnienie w fabryce układów hamulcowychartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: Bosch zwiększy zatrudnienie w fabryce układów hamulcowych
Fabryka układów hamulcowych Bosch w Mirkowie koło Wrocławia w 2017 roku po raz kolejny odn...
W Polsce powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europieartykuł
Pokaż artykuł
W Polsce powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europie
W Polsce, w województwie podkarpackim powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europie. Polska firma ROMET chce zostać jednym z najbardziej znaczących producentów na europejskim rynku rowerowym. Dzięki otrzymanemu właśnie olbrzymiemu dofinansowaniu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w wysokości 100 mln zł zmodernizuje swoją fabrykę w Podgrodziu niedaleko Dębicy.
Wielki program modernizacji polskich sieci energetycznychartykuł
Pokaż artykuł
Wielki program modernizacji polskich sieci energetycznych
Energa-Operator S.A. pozyskała ponad 7,5 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy na największy w historii spółki program modernizacji i cyfryzacji sieci energetycznej w północnej i środkowej Polsce. Modernizacja i budowa łącznie 21 tysięcy kilometrów sieci zwiększy bezpieczeństwo energetyczne kraju i wpłynie docelowo na niższe ceny energii dla odbiorców końcowych. Będzie to możliwe między innymi dzięki planowanemu przyłączeniu aż 9 GW źródeł odnawialnych o niewielkich kosztach zmiennych wytwarzania energii, wraz z magazynami energii. Program umożliwi także podłączenie do sieci 200 tysięcy nowych prosumentów. Wartość całego programu w perspektywie do 2035 roku to 40 mld zł.
REKLAMA